Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Mārupes novada Skultes sākumskolas bibliotēka

Pamatinformācija
Sagaidot Vispasaules dzīvnieku aizsardzības dienu,  pirmsskolas izglītības grupas

Uzņēmums

 
Bibliotēkas >> Vispārējās un profesionālās izglītības iestādes bibliotēka >> Vispārizglītojošo dienas skolas
 LV-BIB-013126
 Skultes iela 25, Skulte, Mārupes nov., LV-2108
 
 
 
 Gaļina Grizāne

Reģistrācijas dati

 BLB1840
 06.12.2005

Iestādes piederība

 Pašvaldības iestāde

Iestādes akreditācija

 2788
 07.01.2014
 06.01.2020

Vispārīgs raksturojums

 1987
 
Lai gan oficiāli ir norādīts, ka bibliotēka dibināta 1987. gadā , tās darbības uzsākšanas apstākļi ir neskaidri. Pirmkārt, pirmais dokumentētais ieraksts bibliotēkas krājuma individuālās uzskaites grāmatā ir izdarīts 09.09.1996., turklāt grāmatas uzskaites nr. ir 4358. Otrkārt, ir redzams, ka ieraksti individuālās uzskaites grāmatā ir izdarīti haotiski - uzskaitot grāmatas pēc to izvietojuma plauktos. Tā kā šajā inventāra grāmatā ir daudz pat piecciparu individuālās uzskaites numuru, var apjaust cik liels savulaik ir bijis bibliotēkas krājums. (Lasīt piezīmes sadaļā "Krājums”)
 
2016. gadā tika optimizēts bibliotēkas krājuma izvietojums, izveidojot īpašu vietu krājuma bērnu literatūrai.
Pēc Skultes ciemata iedzīvotāju lūguma tika sniegta bezatlīdzības palīdzība dažādu dokumentu sastādīšanā, kā arī tulkošanā.
2016. gadā bibliotēka sāka sniegt savus pakalpojumus ģimenēm, kas bija atgriezušās, piem., no Anglijas, kā arī atbraukušas no Lietuvas. Bibliotēkā atbalstu saņēma arī skolas absolventi, kas izstrādāja projektus.
Novadpētniecības ekspozīcija tika papildināta ar bijušā Skultes garnizona tehniskā darbinieka Viktora Avotiņa atraitnes atnestajām vērtīgajām dokumentārajām liecībām, no kurām tika izveidots atsevišķs plakātstends. Tika pabeigta Mirdzas Leitānes dzīvesgājuma izpēte un sagatavots manuskripts izdošanai.
Bibliotēkā notika arī interesantas bibliotekārās stundas - tika iekārtotas jaunas tematiskās izdevumu kopas – “Apceļo Latviju!”, “Es un ES”. Pirmo reizi tieši bibliotēkā visiem skolēniem un vecākajām PII grupā tika rīkota kopīga viktorīna par Latviju, kurā ļoti aktīvi piedalījās sešgadnieki. Visaugstāk tika novērtēta bibliotekārā stunda "Kāds bija, kāds ir un kāds būs Lačplēsis?”, kura tika novadīta visām klasēm un PII grupām un kuras laikā visi klausījās fragmentus no Andreja Pumpura eposa “Lāčplēsis”.
Jau otro gadu ļoti populāra bija bibliotēkā organizētā putnu vērošana (putnošana) vietnē www.dabaskati.lv, kas ilga 2 mēnešus.
Darba laiks

Apmeklētājiem pieejamais darba laiks

 
Piedāvājums

Pakalpojumi

 
Infrastruktūra

ĒKAS

 Pašvaldības īpašums
 1953
 1209

Ēkas funkcionalitāte

 

Bibliotēkas telpas

 46.6
 12
Izmantošana

Lietotāji

 0

Apmeklējumi

 0

Izsniegumi

 0
Krājums

Bibliotēkas krājums

 0
 0
 8011
 
 
Informācijas tehnoloģijas

Informācijas tehnoloģijas

 
 
 3
 
 1
 1

Bibliotēkas vietne

 
Latviešu valoda