Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Apvienība "Ars Nova"

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Teātri >> Nevalstisks teātris
 Jelgavas iela 63, Rīga, LV-1004
 

Apraksts

 2011
 
Muzikālais teātris ARS NOVA nodibināts 2011.gada teātra sezonas nogalē.
Komponists Jānis Lūsēns un producente Anda Zadovska līdzšinējā sadarbībā ar Apvienība ARS NOVA veiksmīgi realizējuši dažādus muzikālus projektus – Jāņa Lūsēna Jubilejas koncertus Latvijas Nacionālajā operā, koncertprogrammas ar latviešu dzejnieku Kārļa Skalbes, Plūdoņa, Aspazijas, Māras Zālītes, Imanta Ziedoņa vārdiem, kā arī mūziklu „Agrā rūsa”, kas vienā sezonā tika nospēlēts 34 reizes un pulcējis ap 15 000 skatītāju.
 
Jaundibinātais muzikālais teātris ARS NOVA nebūs atkarīgs no trupas un stacionāras skatuves un spēles vietas. Ikkatram iestudējumam iecerēts piesaistīt muzikālo izrāžu prasībām visatbilstošāko radošo grupu un lomu atveidotājus. Muzikāla teātra pamatuzdevums un misija kultūras aspektā – apzināties un novērtēt latvisko identitāti, kā galvenās pamatvērtības nosakot tematiku un skatītājus, pretstatot augstākā mērķa apzināšanos iesīkstējošu kultūras institūciju darbības nodrošinājuma garantam.
 
2011.gada septembrī muzikālais teātris ARS NOVA iestudējis Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes rokoperu „Kaupēn, mans mīļais”. Decembrī mazajiem skatītājiem tapusi Jāņa Lūsēna un Ineses Zanderes muzikālā pasaka „Sniega karaliene”.

Biļetes Muzikālā teātra ARS NOVA jauniestudējumiem pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un elektroniski – www.bilesuparadize.lv.

Reģistrācija

 40103192273