Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

First Labels

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Radošās industrijas >> Grāmatas un prese
 Pļavu iela 17, Liepāja, LV-3411
 
 63436801
 

Darbība

 2009
 
Šobrīd A/S „Liepājas papīrs” un meitas uzņēmums SIA „First Labels” ir uzņēmums, kas veiksmīgi pielāgojies brīvā tirgus apstākļiem un kļuvis par stabilu poligrāfijas uzņēmumu. Tajā tiek ražotas daudzkrāsainas pašlīmējošās etiķetes, termosarukuma plēves etiķetes un biļetes. Turklāt, poligrāfiskās produkcijas apjomi pakāpeniski tiek palielināti arvien vairāk.

Uzņēmums ir viens no lielākajiem šāda veida produkcijas ražotājiem Baltijas valstīs, kā arī vienīgais, kurš ražo pašlīmējošos materiālus uz vācu firmas “Croinert” augstas tehnoloģijas iekārtas. Pēdējos trīs gados liels uzsvars tiek likts uz eksporta tirgu palielināšanu. Šim mērķim jau darbojas pārstāvniecība Krievijā un Lietuvā. Ražošanas kvalitāti un videi draudzīgu uzņēmuma darbību apliecina ISO 9001 un 14001 sertifikāti.

SIA „First Labels” mērķi ir kļūt par vadošo flekso tipogrāfiju Latvijā, kā arī ieņemt stabilas pozīcijas Lietuvā, Igaunijā un Krievijā. Uzņēmuma darbībā viss ir pakārtots pasūtītāja ērtībai. Jums atliek tikai izteikt vajadzību – visu pārējo, sākot ar palīdzību dizaina izveidē, formu izgatavošanu, druku, sagriešanu, līdz pat piegādei pasūtītājam, paveiks SIA "First Labels".

Informācija par uzņēmumu

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
 42103049371