Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Exitoria Escape Room spēles

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Radošās industrijas >> Izklaide un atpūta
 Matīsa iela 46, Rīga, LV-1009
 
 

Darbība

 2015
 
Escape room ir jauns un orģināls brīvā laika pavadīšanas veids, kurā tā dalībnieki var iejusties sev izvēlētā lomā. Tiek piedāvāti dažādi escape room scenāriji, kur katrs var atrast sev piemērotāko un interesantāko kvest istabu.
Vienas spēles ilgums ir 60. minūtes, kuru laikā spēlēs dalībniekiem ir jāspēj atrast izeja no istabas. Lai atrastu izeju ir jāpilda dažādi uzdevumi, jāmin mīklas un jāmeklē pavedieni, kas palīdzēs izpildīt noteikto mērķi un izkļūt ārā no istabas.
Spēle tiek spēlēta komandās, kuras sastāv no 2-6 dalībniekiem. Katrai kvest istabai ir noteikts savs sarežģītības līmenis, kur katrs var izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko escape room.
Exitoria Escape Room piedāvā iespēju izvēlēties gan dažāda veida escape rooms, gan iespēju sarīkot dzimšanas dienas svinības, kādā no piedāvātajām escape istabām. Escape rooms var apmeklēt kā pieaugušie, tā arī bērni, jo ir izveidotas atsevišķas kvest istabas, kas ir domātas tieši bērniem. Lieliska izklaide tiem, kas vēlas izmēģināt ko jaunu un nebijušu!