Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Bauskas dzīve

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Radošās industrijas >> Grāmatas un prese
 Rīgas iela 51, Bauska, Bauskas nov., LV-3901
 Anita Rozentāle
 

Darbība

 1996
 
Laikraksts «Bauskas Dzīve» ir vienīgais reģionālais laikraksts, kura mērķauditorija ir Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada iedzīvotāji.
Laikraksta «Bauskas Dzīve» misija –nodrošināt Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu iedzīvotājus ar aktuālu, balansētu, pārbaudītu un vispusīgu informāciju. Būt pirmajam un svarīgākajam ziņu un reklāmas avotam; ar laikraksta saturu sekmēt optimālas dzīves vides radīšanu un uzlabot vietējo cilvēku dzīves kvalitāti; sekmēt labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbības attīstībai; veidot patīkamu reģionu Bauskas apmeklētājiem, viesiem. Mēs esam par demokrātijas vērtībām, par cilvēktiesībām Bauskas reģionā. Mūsu misija ir arī nodrošināt visaugstākos standartus avīzes kvalitātei un lasītāju apkalpošanai. «Bauskas Dzīves» vienīgā vērtība ir lasītāji un viņu uzticība.
Auditorija Reģionālais laikraksts «Bauskas Dzīve» nāk klajā trīs reizes nedēļā: pirmdienās, trešdienās, piektdienās.
«Bauskas Dzīves» vidējais metiens ir 7800 eksemplāru, kopējā auditorija ir 31 500.
«Bauskas Dzīvei» pieder 65% no abonēto laikrakstu tirgus Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā, tas ir piektais abonētākais reģionālais laikraksts Latvijā. Vismaz reizi nedēļā mūsu avīzi izlasa 76% rajona iedzīvotāju.
Izdevējs, adrese Laikraksta «Bauskas Dzīve» izdevēja ir SIA «Bauskas Dzīve». Laikrakstā strādā seši žurnālisti, fotokorespondents un portāla redaktore. Kopumā uzņēmumā nodarbināti 24 speciālisti.
Pielikum iKopā ar «Bauskas Dzīves» kārtējiem numuriem bieži jūsmājās ienāks arī dažādi laikraksta pielikumi:katru piektdienu – TV un Radio programma;katru mēnesi – žurnāls «Dzīvespriekam»; ik gadalaikam sākoties, lasītājs saņem jaunu sezonas pielikumu: septembrī «RUDENS», decembrī «ZIEMA», martā «PAVASARIS», jūnijā «VASARA»;
katrā gadumijā piedāvājam īpašu pielikumu ar atskatu uz pagājušo gadu un ieskatu nākamajā. Izdotās grāmatas SIA «Bauskas Dzīve» pamatnodarbošanās ir izdevējdarbība.

Informācija par uzņēmumu

 SIA
 43603010167
 58.14 Žurnālu un periodisko izdevumu izdošana