Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Atrakciju parks "Labirinti"

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Radošās industrijas >> Izklaide un atpūta
 Bērziņi, Zorģi, Iecavas nov., LV-3913
 
 

Darbība

 1992
 
Kempings, viesu māja un atrakciju parks. Kempingā ’’Labirinti’’ radīti visi nepieciešamie apstākļi, lai šeit labi justos gan ģimenes ar bērniem, skolnieki, gan darba kolektīvi, un, protams, visi pārējie veselīgā dzīvesveida piekritēji. Organizē seminārus, svinības, sporta spēles un citus interesantus pasākumus.
Katrs, kas nolems atbraukt uz „Labirintiem”, to noteikti nenožēlos, jo iespējas atpūsties ir ļoti plašas. Kā nekā kopējais atrakciju uz izklaides iespēju daudzums ir vismaz piecpadsmit. Protams, uzskaite jāsāk ar jautrajiem labirintiem, kas liks maldīties ne vienam vien pieaugušajam, nemaz nerunājot par bērniem. Noteikti jāizmēģina arī veiklības pārbaude, skrienot cauri iešūpinātiem maisiem, kuri pildīti ar skaidām. Izklaides iespēju sarakstā ir arī tādas spēles kā labirintols, rokbols, futbolgolfs un pat spēle ar koka kājām. Atrakciju parkā varēsiet sevi iepriecināt ar jautru lēkāšanu uz batutiem, kas pēdējos gados kļuvusi ļoti iecienīta izprieca, kā arī pārbaudīt sevi uz lokanības latiņas vai vizināties ar velokartiem. Savukārt skolēnu grupām un darba kolektīviem iespēja izmēģināt dažādas sporta un atpūtas spēles, kas paredzētas lielākam spēlētāju skaitam.
Kad esat noguris no nemitīgās kustēšanās, varat apskatīt seno darbarīku kolekciju un pie reizes piedalīties konkursā „Vai jūs pazīstiet šos darbarīkus”. Savukārt tiem, kas vēlas atrakciju parkā pavadīt vairākas dienas, baudot interesantu un veselīgu atpūtu, laipnie parka saimnieki piedāvā uzsliet telti kādā no 50 telšu vietām vai izmantot citas nakšņošanas iespējas (kemperi un gatavās gultas vietas).

Informācija par uzņēmumu

 Zemnieku saimniecība
 43601015314
 Bērziņi, Zorģi, Iecavas nov., LV-3913

Video

Skaņas dati

Nosaukums ReģionsVeidsObjektu skaitsIlgumsPārvietošanās Novērtējumi
Zemgales mazais loks Zemgalekultūras pieminekļi; vēsture242 d.Ar automašīnu Novērtējumi