Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Eizenšteina komunikāciju centrs Ķeipenē

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Nevalstiskas organizācijas >> Kino, audiovizuālie mēdiji
 Dzelzceļa stacija, Ķeipene, Ķeipenes pag., Ogres nov., LV-5062
 

Apraksts

 2005
 
Eizenšteina komunikāciju centrs dibināts 2005.gada 17.novembrī.
 
Ķeipenes dzelzceļa stacijā izveidota vienīgā pasaulē publiski apskatāmā ekspozīcija, kura veltīta kino dižgaram-režisoram Sergejam Eizenšteinam. Centrā notiek pasākumi, kas ir saistīti ar kino, kā arī dažāda veida semināri un kursi.
Organizācijas mērķi mērķi: veicināt izglītības programmas ieviešanu, piedalīties novada stratēģijas izstrādē un īstenošanā, popularizēt kinorežisora Sergeja Eizenšteina darbus un citus pasaules kinematogrāfa panākumus.
 
Organizācijas pārziņā ir unikāla ekspozīcija kinorežisoram Sergejam Eizenšteinam un vides instalācijas: Podnieka bāka - sauzemes bāka ar aeronavigācijas uguni un 66 pastkastītēm pasaules kino pārstāvjiem un 5 metrus augsts galds ar diviem krēsliem kino dižgariem.
Uz adresi: ''Dzelzceļa stacija", Ķeipenes pagasts, Ogres rajons, LV5062 ir iespēja sūtīt pastkarti ar sveicienu savam kino pasaules favorītam. Ekspozīcijas telpā atrodas retro telefons ar retu iespēju "sazvanīties" ar kino slavenībām. Biedrība uztur ekspozīciju un vides instalācijas, attiecīgi vāc un apkopo informāciju par S.Eizenšteinu un pastkastīšu "abonentiem". Biedrība darbojas arī mūžizglītības jomā, organizējot dažādus interešu, izglītojošos seminārus un kursus.

Juridiskais statuss

 Pašvaldības organizācija

NVO darbība

 17

Reģistrācija

 40008095902
Darba laiks

Apmeklētājiem pieejamais darba laiks

 
 
Pārējā laikā apmeklētājus lūdzam pieteikties pa tālr. 26314147
Piedāvājums

Pakalpojumi

 
Aktivitātes 2010.gadā

Informācija par aktuālajiem pasākumiem

 
Infrastruktūra

ĒKAS

 Pašvaldības īpašums
 1943
 500

Telpas

 77.5
 77.5
 
Ir publisks interneta pieslēgums, printeris, projektors, telpai ir audio un video aprīkojums, 20 krēsli, neliela virtuves telpa ar atbilstošu aprīkojumu.