Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācija

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Nevalstiskas organizācijas >> Vizuālā māksla
 18. novembra iela 8, Daugavpils, LV-5401
 Mairita Folkmane
 

Apraksts

 1998
 
Organizācijas mērķis ir veicināt jaunradei labvēlīgus apstākļus, popularizēt asociācijas biedru radošā darba rezultātus, aizstāvēt mākslinieku radošo brīvību, morālās, ekonomiskās, sociālās tiesības un profesionālās intereses.

Veicināt mākslas attīstību un kultūras vērtību saglabāšanu Latvijā, veicināt jaunradei labvēlīgus apstākļus, popularizēt Biedrības biedru darba rezultātus Latvijā un ārvalstīs, aizstāvēt mākslinieku radošo brīvību, morālās, ekonomiskās un sociālās tiesības un profesionālās intereses;paplašināt sabiedrības izglītības un informācijas iespējas vizuālo mākslu jomā.
 
DRMA biedri pašu spēkiem, rakstot projektus finansējuma saņemšanai, organizē mākslas izstādes daudzās pilsētās Latvijā un ārzemēs. Latvijā DRMA biedri ir organizējuši izstādes Rīgā, Daugavpilī, Līvānos, Krāslavā, Preiļos, Talsos, Valmierā, Jēkabpilī, Madonā. DRMA mākslinieki izstādījušies Lietuvā, Baltkrievijā, Vācijā, Igaunijā, Krievijā, Austrijā, Polijā, Francijā, Norvēģijā, Dānijā, Zviedrijā, Spānijā, Uzbekistānā, Somijā, Šveicē, Itālijā, Gruzijā, Portugālē, Lielbritānijā, Nīderlandē, Moldovā, Čehijā, Rumānijā, Izraēlā, Marokā un Indijā. Kopumā šajā laikā mākslinieki sarīkojuši vairāk kā 100 personālizstādes un piedalījušies apmēram 500 grupu izstādēs Latvijā un ārzemēs.

Juridiskais statuss

 Biedrība
 18. novembra iela 8, Daugavpils, LV-5401

Reģistrācija

 40008034594
Darba laiks

Apmeklētājiem pieejamais darba laiks

 
Pēc iepriekšēja pieteikuma