Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Brocēnu novada biedrība "Ciecere"

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Nevalstiskas organizācijas >> Sabiedrības integrācija
 Skolas iela 17, Brocēni, Brocēnu nov., LV-3851
 Daina Šķēle
 

Apraksts

 2001
 
Atbalstīt sociālo sfēru, veicināt socioekonomisko attīstību, nodrošināt ekonomikas un sociālās sfēras interešu saskaņošanu, veicināt kultūras, izglītības, medicīnas attīstību un vides aizsardzību.
 
Biedrības "Ciecere" tikšanās notiek Brocēnu novada domes telpās, Skolas ielā 17, ceturtdienās no plkst.9-13:00. Biedrību „Ciecere” vada Daina Šķēle, bet vietniece ir Valda Šefanovska. Biedrība „Ciecere” gluži nav tikai pensionāru biedrība un tajā tiek laipni aicināti darboties arī dažādu vecumu un statusu cilvēki. Šobrīd biedrībā darbojas aptuveni 25 biedri, bet ļoti labprāt tiek uzņemti un gaidīti arī jauni.

Stāstot par biedrības nodarbošanos, uz galda tika liktas adītas, tamborētas šalles, apmetņi un dažādas citas lietas. Aktīvi tiek stāstīts par to tapšanu, daloties pieredzē un izmantotos „knifiņos”, visus šos jaukumus darinot. Šobrīd ļoti aktuāla ir pērļošana. Tiek izrādīti jaunākie darinājumi. Šī nodarbošanās esot kā atkarība, kas aizrauj tik ļoti, ka vakarā uzsākot ko darināt pat nepamana, ka rīts jau klāt. Ik pa laikam šīs tikšanās ceturtdienās tiek organizētas ar kādu tematisku pieskaņu, kā piemēram, pankūku vai pupu pēcpusdiena. Arī pārējās nedēļas dienas tiek pavadītas ļoti aktīvi –
dziedot un dejojot dažādos kolektīvos, koncertējot dažādos pasākumos gan tepat mūsu novadā, gan ciemojoties citās Latvijas vietās. Aptuveni divas reizes gadā tiek rīkotas ekskursijas.

Juridiskais statuss

 Biedrība
 Skolas iela 17, Brocēni, Brocēnu nov., LV-3851

Reģistrācija

 40008064118