Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Biedrība "Balvu teātris"

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Nevalstiskas organizācijas >> Teātra nozare
 Baznīcas iela 7-16, Balvi, Balvu nov., LV-4501
 Māris Lāpāns
 
 

Apraksts

 1999
 
Biedrību un nodibinājumu reģistrā kopš 10.02.2006. Biedrība „Balvu Teātris” – tie ir Balvu Tautas teātra aktieri, kas apvienojušies neformālā pulciņā.
 
Attīstīt un popularizēt teātra mākslas, literatūras un kultūras tradīcijas;veicināt tautu internacionālu savstarpēju dialogu, sadraudzību dažādu paaudžu vidū: - stiprināt un izkopt bērnu, jaunatnes, vidējās un vecākās paaudzes cilvēku atbildību par kultūras vērtību atjaunošanu, saglabāšanu un izmantošanu; - veicināt dažādu paaudžu psiholoģisku un sociālu problēmu atrisināšanu, organizējot masu pasākumus (seminārus, konferences, klubus, nometnes u.tml.);teātra mākslas darbības veicināšana valstī un ārzemēs: - rīkot teātra un dzejas izrādes, literāro darbu dramatizējumu un lasījumus, izstādes un citus pasākumus; - sniegt materiālu, metodisku un morālu atbalstu profesionālās un pašdarbības mākslas attīstībā, interešu kopu iedibināšanā;veicināt radošu personību aktivizēšanos organizācijā.
 
Biedrība "Balvu Teātris" jau vairāk kā desmit gadus nodarbojas ar teātra izrāžu, dažādu kultūras un atpūtas pasākumu organizēšanu vai atbalstīšanu gan Balvu novadā, gan arī ārpus tā robežām. Tās ir bijušas izrādes "Mēs uzcēlām pili...", "Mazā raganiņa", starptautiskais teātru festivāls "Kiršu dārzs", bērnības svētku un Ziemassvētku sarīkojumi bērniem, Jāņu sarīkojumu veidošana Balvos un daudzi citi pasākumi.
Īstenoti divi LEADER projekti "Ezera sonāte" un “Gaismas nekad nav par daudz”.

Juridiskais statuss

 Biedrība
 Baznīcas iela 7-16, Balvi, Balvu nov., LV-4501

Reģistrācija

 40008042125
Darba laiks

Apmeklētājiem pieejamais darba laiks

 
Tikšanās laiks jāsaskaņo