Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Biedrība "Balvu rajona partnerība"

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Nevalstiskas organizācijas >> Sabiedrības integrācija
 Brīvības iela 48, Balvi, Balvu nov., LV-4501
 Ilona Džigure
 

Apraksts

 2003
 
"Balvu rajona partnerība" ir dibināta 2003.gadā.
2006.gadā veica pārreģistrēšanos par biedrību.
“Balvu rajona partnerība” ir viena no vecākajām partnerībām Latvijā.
Biedrība „Balvu rajona partnerība” ir vietējā rīcības grupa, kurā apvienojušās vietējās nevalstiskās organizācijas, pašvaldības pārstāvji, uzņēmēji un fiziskas personas. Partnerības darbības teritorija ir bijusī Balvu rajona teritorija, kas tagad apvieno Balvu, Viļakas, Baltinavas un Rugāju novadus.
 
Pirmo pieredzi stratēģiju realizācijā ieguva, īstenojot “Balvu rajona nabadzības un sociālās atstumtības mazināšanas stratēģija”, kas aptvēra laika posmu no 2002. līdz 2004.gadam, apgūstot 30 000 GBP lielu atbalsta fondu, ko sniedza Lielbritānijas valdības Starptautiskās attīstības departaments. Stratēģijas ietvaros tika realizēts 31 projekts.
Kopš 2009.gada realizē LEADER pieejas Balvu rajona attīstības stratēģiju 2009.-2013.gadam. Attīstības stratēģijas ietvaros izsludinātas 8 projektu konkursu kārtas dažādās aktivitātēs un 4 projektu konkursu kārtas mājražotājiem un mazajām lauku saimniecībām, kopumā īstenoti vairāk kā 160 projekti.

Juridiskais statuss

 Biedrība
 Brīvības iela 48, Balvi, Balvu nov., LV-4501

Reģistrācija

 40008076526
Darba laiks

Apmeklētājiem pieejamais darba laiks

 
Aicinām pirms biedrības "Balvu rajona partnerība" apmeklējuma, piezvanīt un sarunāt Jums izdevīgāko vietu un laiku konsultācijām !