Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Aglonas novada biedrība "Neaizmirstules"

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Nevalstiskas organizācijas >> Sabiedrības integrācija
 Daugavpils iela 6, Aglona, Aglonas pag., Aglonas nov., LV-5304
 Inta Reča
 

Apraksts

 2006
 
Aglonas novada biedrību “Neaizmirstule” izveidoja brīvprātīgo personu grupa 2006.gada 19. jūlijā. Biedrība tika reģistrēta UR 2006.gada 12.septembrī. 2010.gadā tika veiktas izmaiņas valdes sastāvā, biedrības statūti tika apstiprināti jaunā redakcijā, paplašinot darbības jomas pilsoniskās sabiedrības veidošanā Aglonas novadā.
 
Apvienojot, informējot un izglītojot nevalstiskās organizācijas biedrus, veicināt sabiedrības vienotību augstāka dzīves līmeņa sasniegšanai un stiprināt pilsonisko sabiedrību.
 
Tā ir bezpeļņas organizācija, kura ir nodibināta, lai sasniegtu statūtos noteiktos mērķus- celt pašapziņu, veicināt pašizglītošanos un mūžizglītību attīstīt labdarību, kopt un popularizēt harmoniskas ģimenes, uzlabot dzīves kvalitāti, veicināt pilsonisko līdzdalību, organizēt un atbalstīt tiesību aizsardzības un sabiedriskos pasākumus, veicināt pieredzes apmaiņu un sadarbību ar citām organizācijām un iestādēm, attīstīt pilsonisko sabiedrību.

Biedrība īsteno projektus: Latgales NVO projektu programmas projekts “Nesēdi tumsā!”; „Atbalsts Aglonas novada biedrības “Neaizmirstule” darbībai” .

Juridiskais statuss

 Biedrība
 Daugavpils iela 6, Aglona, Aglonas pag., Aglonas nov., LV-5304

NVO darbība

 5

Reģistrācija

 40008106106
Darba laiks

Apmeklētājiem pieejamais darba laiks

 
Pēc iepriekšēja pieteikuma
Piedāvājums

Pakalpojumi