Lūdzu uzgaidiet!
Darbības nav pieejamas, jo objektam nav norādītas koordinātas
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Clausthome

Pamatinformācija

Par mākslinieku

 Clausthome
 Rīga
 
Tīkla māksla
Radošā darbība

Radošā darbība

 
 Clausthome
 
Clausthome – Lauris Vorslavs, Ģirts Radziņš, Raimonds Bērziņš – ir skaņas mākslinieku un mūziķu grupa no Rīgas, kas darbojas radio monitoringa tehnoloģiju un modularās sintēzes jomā. Clausthome darbība 90. gadu beigās tika izveidota kā sociāli atvērts projekts, kas iesākumā tika orientēts uz noise un industriālās mūzikas subkultūras analizēšanu, popularizēšanu un eksperimentiem. Kopš 2000. gada pievērsās tikai savai mūzikālajai un tehniskajai darbībai dark ambient/radionoise un drum&noise stilistikā par izejas materiālu izmantojot Zemes radiofona un kosmosa elektromagnētiskajā laukā iegūtos datus. Interesēs, meklējumos un sadarbībā Clausthome mūziķi jau kopš 1998. gada ir cieši strādājuši kopā ar RIXC (un E-LAB) māksliniekiem, piedalījušies RIXC koordinētajos starptautiskajos projektos un pasākumos Latvijā un ārvalstīs, kur novērtēti kā pasaules līmeņa industriālās un noise mūzikas veidotāji. Kopā ar Mārtiņu Ratniku (video) veidojuši multimediālas performances. Neatkarīgi izdevuši vairākus CD Latvijā un ārvalstīs.
 
Lauris Vorslavs (1970), grupas Clausthome dibinātājs, muzikālo koncepciju autors, skaņas apstrāde, balss.
Beidzis Valsts Radio Tehnikumu, strādājis par akustikas speciālistu Rīgas Radiotehnikas Rūpnīcā. Kopš 1987. gada sāk darboties elektroniskās mūzikas jomā, kopš 1992. gada pievēršas industriālajai mūzikai, izveidojot grupu Claustrum un 2000. gadā dibina Clausthome mūzikas projektu. Šobrīd strādā par neatkarīgo mākslinieku un grupas Clausthome mūzikas darbu producentu.
Ģirts Radziņš (1973), grupas Clausthome līdzdibinātājs un koncepciju līdzautors, modulārās sintēzes speciālists.
Beidzis J. Rozentāla mākslas vidusskolu, strādā par mākslinieku “Santas” redakcijā, uzsāk mūzikālo darbību 2000. gadā pievienojoties grupai Clausthome.
Raimonds Bērziņš (1969), taustiņinstrumentālists.
Beidzis Mēbeļu dizaina un galdniecības skolu. Kopā ar Lauri Vorslavu darbojas mūzikā no 1987. gada, grupā Claustrum no 1992. gada, un fragmentāri piedalās grupā Clausthome no 2000. gada.
Darbi

Mākslas darbi