Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Degumnieku tautas nama sieviešu vokālais ansamblis "Harmonija"

Pamatinformācija

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Vokālais ansamblis >> sieviešu
 Skolas iela 4, Degumnieki, Ošupes pag., Madonas nov., LV-4833
 Ineta Strode
 Ilze Melngaile
 25622223

Kolektīva piederība

 2003
 Kultūras centra kolektīvs
 Degumnieku tautas nams

Kolektīva raksturojums

 
Degumnieku TN sieviešu vokālais ansamblis ''Harmonija''ar savu lirisko, dažkārt sentimentālo un līdz sirds dziļumiem aizkustinošo dziedājumu klausītāju sirdis priecē kopš 2003. gada, kad kopā sanāca dziesmu mīlošas meitenes, ieskanējās Inetas Strodes klavieru taustiņi un piedzima dziesma.
 
Dziedātājas cenšas nepievilt kultūras dzīves mīļotājus, un, ja nav iespēja visām tikt uz kādu koncertu, uzstājas arī divatā, trijatā utt.Ansamblī valda harmonija, bet nosaukums kolektīvam radās pēc tortes „Harmonija” nobaudīšanas.Ansambļa dalībnieces dzied savam un citu priekam!
 
Toreiz tapa izrāde „Īsa pamācība mīlēšanā „ , un vokālais ansamblis rūpējās par muzikālo noformējumu.Regulārs darbs, uzdrīkstēšanās un savu reizi laimīgs gadījums palīdzējis kolektīvam kļūt tādam, kāds tas ir šobrīd.Visas 10 ansambļa dalībnieces jau kopš bērnības ir saistītas ar mūziku.Dažkārt dziedātājām pievienojas arī pa kādam vīrietim.Visus šos gadus kolektīva vadītāja ir Ineta Strode. Lielākā daļa dalībnieču kolektīvā dzied kopš tā izveidošanas brīža, ik pa brīdim piepulcinot sev klāt kādu jaunu dziedātāju. Kolektīvs ir ļoti saliedēts, draudzīgs un sirsnīgs. Savā pastāvēšanas laikā ļoti veiksmīgi ir izdevies sastrādāties ar TN aktieru un dejotāju kolektīviem. Kopīgi veidotas koncertprogrammas gan sava pagasta, gan kaimiņpagastu iedzīvotāju priekam. Repertuārā ir gan populāras, gan mazāk populāras estrādes dziesmas, kuras dziedātājām ir tuvas un mīļas.
 
1x nedēļā
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 Pieaugušo
 Sieviešu
 8
 
Piedāvājums

Izrādes, koncerti

 
Aktivitātes 2017.gadā

Kolektīva aktivitātes