Lūdzu uzgaidiet!
Darbības nav pieejamas, jo objektam nav norādītas koordinātas
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Carnikavas novada folkloras kopa "Cēlāji"

Pamatinformācija

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Folkloras kopa, etnogrāfiskais ansamblis
 Jūras iela 1A, Carnikava, Carnikavas nov., LV-2163
 Anita Vestmane
 29886549

Kolektīva piederība

 2013
 Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

 
Folkloras kopa „Cēlāji" ir jaunākais Carnikavas novada mākslinieciskais kolektīvs, un tas ir dibināts 2013.gada pavasarī. Uz pirmo mēģinājumu pulcējās aptuveni desmit interesentu, kuri vēlējās apgūt dažādu tautas mūzikas instrumentu spēli un tautiskās tradīcijas.

2013.gada 1.aprīlī Carnikavas Novadpētniecības centrā folkloras kopa (Anitas Vestmanes vadībā) pirmo reizi priecēju klātesošos ar savu muzikālo sniegumu. Pēc koncerta, uzkavējoties Novadpētniecības centrā, kolektīva dalībnieks Rolands ansamblim piešķīra nosaukumu „Cēlāji".
 
Pirmās sezonas laikā folkloras kopa „Cēlāji" ir izveidojusies par aktīvi koncertējošu, radošu un daudzveidīgu vienību, kura bieži ir uzstājusies Carnikavas novadā – kā publiskos un korporatīvos, tā privātos pasākumos. Instrumentu klāstu veido kokle, divas vijoles, divi akordeoni, divas ģitāras, piecas bloklflautas, cītara, vella kāja, bungas un dažādi ritma instrumenti.

2015.gadā "Cēlāji" piedalījās Starptautiskajā folkloras festivāla "Baltica 2015" pasākumos Rīgā un Rēzeknē, kā arī organizēja vienu no 27 festivāla ieskaņas koncertiem Carnikavā.
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 
 Visu vecumu
 Jauktie
 13