Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Carnikavas novada bērnu tautas deju kolektīvs "Dālderītis"

Pamatinformācija

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Tautas deju kolektīvs >> bērnu
 Jūras iela 1A, Carnikava, Carnikavas nov., LV-2163
 Jānis un Anita Precinieki
 26071337

Kolektīva piederība

 2000
 Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

 
Jānis un Anita Precinieki par deju kolektīva „Dālderītis" vadītājiem kļuva 2005. gada septembrī, to pārņemot no kolektīva iepriekšējās vadītājas Intas Virzas. No vienas mazas deju grupiņas „Dālderītis" ir izaudzis par deju kolektīvu, kurā dejo bērni četrās dažādās vecuma grupās. Mazo dejotāju kopskaits „Dālderītī" ir ap 120. Bērni divas reizes nedēļā apgūst tautas dejas pamatus, prasmi kontaktēties vienaudžu vidū un regulāri uzstājas pašmāju pasākumos, pulcējot prāvu pulku skatītāju.

„Dālderītis" regulāri uzstājas novada svētkos. Deju kolektīvs paspējis savas prasmes demonstrēt arī citviet Latvijā un pat Eiropā. Ar prieku „Dālderītis" piedalās dažādos mazos un lielos projektos ar saviem sadraudzības kolektīviem „Abi Divi" (Carnikava) un „Oļi" (Olaine), kas paplašina dejotāju redzesloku un attīsta prasmes.

Katru gadu deju kolektīva repertuārs tiek papildināts ar vismaz 10 jaunām dejām, kuru vidū ir gan obligātais repertuārs, gan jaunas dejas, kuras veido kolektīva vadītāji – Jānis un Anita Precinieki.

„Dālderītis" Carnikavas novadā ir ieviesis arī skaistu tradīciju – Bērnu un jauniešu deju festivālu, kas katru otro gadu notiek maijā. Kolektīvs lepojas, ka, piedaloties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos 2010. gadā, „Dālderītis" savā vecuma grupā (1. – 4. klase) ieguva I pakāpi, bet Latvijas mērogā – 4.pozīciju.

XI Skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētkos 2015.gadā bērnu deju kolektīva "Dālderītis" 2 grupas ieguva 1.pakāpes diplomus skatēs un piedalījās deju lieluzvedumā "Līdz varavīksnei tikt" Daugavas stadionā.
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 
 Bērnu
 Jauktie
 78
 
Aktivitātes 2014.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
 
Atzinības

Iegūtās atzinības