Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Birzgales tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Dejotprieks"

Pamatinformācija

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Tautas deju kolektīvs >> vidējās paaudzes
 Skolas iela 2, Birzgale, Birzgales pag., Ķeguma nov., LV-5033
 Mārīte Petrovska
 Rita Reinsone
 29424612

Kolektīva piederība

 2007
 Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

 
Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Dejotprieks” dibināts 2007.gada oktobrī. 2014.gadā turpina savas darbības 7-to sezonu. Sešus no septiņiem savas pastāvēšanas gadiem kolektīvu vada Mārīte Petrovska. Savu nosaukumu „Dejotprieks” ieguvis pirms divarpus gadiem, līdz tam saucoties par Vidējās paaudzes deju kolektīvu „Birzgale”.
Divas reizes nedēļā ik pa divām stundām notiek intensīvi mēģinājumi, kuru laikā pusstundu notiek iesildīšanās, pusstundu- deju soļu apguve, bet pārējais laiks tiek veltīts jaunu deju iestudēšanai un iemācītā repertuāra atkārtošanai. „Dejotprieka” repertuārā ir obligātās dejas, paredzētas vidējās paaudzes E grupas kolektīviem, kā arī dejas, kas patīk pašiem dejotājiem un kolektīva vadītājas Mārītes Petrovskas horeogrāfijas.
Katru gadu kolektīvs piedalās dažādos vietējā mēroga koncertos, kā arī labprāt dodas koncertizbraucienos pie saviem draugiem. Īpaši mīļi un labām emocijām pilni ir Latviešu dejas skolas-6 absolventu organizētie koncerti, kuri katru gadu notiek citā Latvijas vietā, ko nosaka absolventu izlozē. „Dejotprieks” šos koncertus gaida ar īpašu pacilātību, jo tajos ir iespējams redzēt daudz labas deju horeogrāfijas un izcilus dejotājus. „Dejotprieks” ir piedalījies divos Dziesmu un deju svētkos, kurus pats kolektīvs atceras kā skaistāko un interesantāko laiku savā pastāvēšanā.
Ar savu neatlaidīgo darbu un dejas mīlestību Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Dejotprieks” ir sasniedzis augstus rezultātus arī Deju kolektīvu skatēs, pakāpeniski, taču neatlaidīgi no 2. pakāpes deju kolektīviem izvirzoties laureātos savā grupā, ko apliecina 2013, gada Deju kolektīvu skate Lielvārdē, kolektīvam iegūstot 46,3 punktus no maksimālajiem 50 un kļūstot savā grupā par devīto labāko vidējās paaudzes deju kolektīvu Latvijā.
 
Kolektīvs piedalās visos pagastā organizētajos koncertos. Ir atraduši draugus no Lauberes, Valles, Ķeguma, Vecumniekiem. Piedalās arī blakus pagastos organizētajos pagastos. Ik gadu piedalās skatēs, 2008. 2013. gadā piedalījās Dziesmu un Deju svētkos, kā arī Latvijas mērogā organizētajos pasākumos.
 
piektdienās: 19:00-21:00
sestdienās:19:00-21:00
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 
 
 Pieaugušo
 Jauktie
 21
 
Aktivitātes 2011.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2012.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2013.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2014.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2015.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2016.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2018.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Atzinības

Iegūtās atzinības

 
 
 
 
Aktivitātes 2017.gadā

Kolektīva aktivitātes