Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Birzgales tautas nama jauktais vokālais ansamblis "Tikai tā"

Pamatinformācija
Ansamblis Tikai Tā

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Vokālais ansamblis >> jauktais
 Skolas iela 2, Birzgale, Birzgales pag., Ķeguma nov., LV-5033
 Maira Līduma
 Rita Reinsone
 29424612

Kolektīva piederība

 2006
 Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

 
Birzgales jauniešu jauktais ansamblis "Tikai Tā" dibināts 2006.gadā. Pamatsastāva dziedātāji izauguši Birzgalē un jau no bērnības dziedājuši Birzgales bērnu kolektīvos. Uzsākot studiju gaitas dažādās Latvijas malās, dziesmas spēks un kopā būšanas prieks tomēr aicināja jauniešus satikties Birzgalē un dziesmā, jo - "Tikai tā mēs varam kopā vēl būt!"

Kaut arī kolektīva darbības laiks vēl neliels, tā sastāvs ir stabils un saliedēts, jo koncertdarbība ļoti aktīva – dažās sezonās līdz pat 20 koncertiem. Kopumā koncertu skaits jau pamazām tuvojas simtam. Kopš savas dibināšanas ansamblis apliecinājis savu dziedātprasmi visos Birzgales pagasta pasākumos, bijis biežs viesis Jaunjelgavas pusē - festivālā "Draugi", labdarības pasākumos, piedalījies muzeju nakts pasākumos, koncertējis dievnamos Ikšķilē, Rīgā, Straupē, Skaistkalnē, Vecumniekos, Suntažos, sadarbības projektos ar Lietuvas un Polijas baznīcām. "Tikai Tā" balsis skanējušas arī Rundāles pilī, Strazdumuižas mājīgajā klubiņā, Mālpilī, Ogrē, Cēsīs, Koknesē u.c. Latvijas vietās.
2012.gadā piepildījušies divi mūsu lielākie sapņi - tapuši jauni tērpi, kuri publikai pirmo reizi tika atrādīti koncertā Rundāles pilī, bet gads tika noslēgts ar jau minētā pirmā CD „Tie ir mūsu sapņi" ierakstīšanu. To izdevās īstenot pateicoties Ķeguma novada domes atbalstam projekta „Lai skan!" ietvaros.
Skaists sasniegums 2013.g. bija iekļūšana Latvijas vokālo ansambļu konkursa finālā, uzstāšanās kopā ar spēcīgākajiem Latvijas vokālajiem ansambļiem Mazajā Ģildē XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku ietvaros.
 
Kolektīvs aktīvi piedalās novada, pagasta, Latvijas mērogā organizētos koncertos. Kolektīvs ir viesojies ar savām koncertprogrammām Lietuvā un Polijā.
 
Piektdienās: 21:00-23:00
Svētdienās: 14:00-16:00
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 
 Pieaugušo
 Jauktie
 15
 
 
ansamblis piedalās visos pagasta, novada organizētajos pasākumos. 2012. gadā ir bijuši 20 koncerti. Gada nogalē tika izdots pirmais CD albums "Tie ir mūsu sapņi"
Aktivitātes 2011.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
 
Aktivitātes 2012.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2013.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2014.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2015.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2016.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2017.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
Atzinības

Iegūtās atzinības