Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Birzgales tautas nama bērnu tautas deju kolektīvs "Spārni"

Pamatinformācija

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Tautas deju kolektīvs >> bērnu
 Skolas iela 2, Birzgale, Birzgales pag., Ķeguma nov., LV-5033
 Baiba Petrovska
 Rita Reinsone
 29424612

Kolektīva piederība

 2016
 Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

 
Deju kolektīvs „Spārni” savu darbību uzsāka jau ļoti sen - 1997.gadā. Darbojās visus šos gadus, taču ar nelielu pārtraukumu, kas ilga 3 gadus. Kolektīvs ilgus gadus darbojās kā Birzgales pamatskolas deju kolektīvs Birzgale. Savu nosaukumu „Spārni” kolektīvs ieguva tikai piecus gadus atpakaļ, kas radās pēc dejotāju ierosinājuma. 2016. gadā kolektīvs savu darbību turpina Birzgales tautas namā, kā tautas nama kolektīvs.
 
Savā darbības laikā deju kolektīvs ir piedalījies divos Dziesmu un deju svētkos. Trīs gadus pēc savas dibināšanas, 2000.gadā deju kolektīvs ar savu jaunāko sastāvu- pirmsskolas vecuma bērniem- piedalījās VIII Skolēnu Dziesmu un deju svētkos, skatē iegūstot augstāko punktu daudzumu starp pirmsskolas vecuma bērniem. IX Skolēnu Dziesmu un deju svētkos kolektīvs nepiedalījās, jo svētki iekrita darbības pārtraukumā. 2010. gadā deju kolektīva dejotāji bija X Skolēnu Dziesmu un deju svētku dalībnieki 1.-4. klašu grupā, skatē iegūstot augstāko pakāpi. XI Skolēnu Dziesmu un deju svētkos „Spārni” piedalījās ielu koncertos, uzstājoties ēdināšanas kompleksa „Lido” laukumā. Katra mācību gada beigās deju kolektīvs „Spārni” aktīvi piedalās deju festivālā „Latvju bērni danci veda”, kas katru gadu notiek kādā no skaistajām Latvijas pilsētām. Piemēram, pagājušā 2015./2016.m.g. izskaņā „Spārni” ceļoja uz Latgales vienu no skaistākajām pilsētām - Ludzu. Deju kolektīvs aktīvi koncertē gan vietējā mēroga pasākumos, gan ārpus tiem. Vieni no kolektīva mīļākajiem draugiem ir bērnu deju kolektīvs no Lauberes „Bitītes”.
 
Otrdienās: 13:00-15:00
Piektdienās: 13:00-15:00
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 
 
 Bērnu
 Jauktie
 30
 
 
Kolektīvs līdz šim darbojās Birzgales pamatskolā, kopš 2016. gada rudens darbu turpina kā Birzgales tautas nama deju kolektīvs. Kolektīvā ir divas grupas: 1.-3. klases audzēkņi un 4.-6. klases audzēkņi
Aktivitātes 2016.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
Aktivitātes 2018.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2017.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 

Video

Skaņas dati