Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Barkavas kultūras nama jaunrades studija "Pirmatne"

Pamatinformācija

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Amatierteātris >> amatierteātris-studija
Mākslinieciskie kolektīvi >> Modernā mūzika >> vokāli instrumentālā
 Brīvības iela 7, Barkava, Barkavas pag., Madonas nov., LV-4834
 Gunvaldis Tarvids
 Aiva Titova
 20047048

Kolektīva piederība

 Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

 
Kāpēc „Pirmatne”? Sākums jaunajam, kaut kam pirmatnējam. Pirmais darbs Kristapam kopā ar vietējiem mūziķiem, dzejniekiem. Izveidots pirmais dzejas iestudējums „Ar debesīm lai izskaidrotos”.

Noticies tas, kam bija jānotiek - līdzīgi domājošie kaut kādā veidā atrada cits citu un radās kas jauns! Barkavas kultūrai ir ļoti svarīgi, lai šāda jaunrades grupa būtu. Tāpat kā kultūras mantojuma saglabāšana, arī jaunrade ir viens no pamatvirzieniem kultūras darbā. Darbs studijā tiešām ir pirmatnēji skaists, ja tajā iesaistās gan paši autori, gan izpildītāji. Tāds radošs tandēms...

Aizsāktā sadarbība visus šos gadus turpinājās apceļojot Latviju ar savu pirmo izrādi. Bet radošais gars nav apturams! Ir izdots jauns dzejas krājums, izveidota jauna kompozīcija un tapušas jaunas dziesmas!

2010.gadā Barkavas kultūras nama jaunrades studija „Pirmatne” atgriezās no Latvijas amatierteātru iestudējumu „Gada izrāde 2009” skates Vidzemes reģionā ar atzinību „Par labāko muzikālo noformējumu”. Atzinība bija iegūta par Anitas Skrjabes dzejas izrādi „Ar debesīm lai izskaidrotos” Zeltītes Dūrītes režijā. Par veiksmīgo literārā iestudējuma muzikālo noformējumu bija parūpējies Kristaps Vēvers.
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 Visu vecumu
 Jauktie
 4