Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Barkavas senioru deju kopa "Klabdancis"

Pamatinformācija

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Tautas deju kolektīvs >> senioru
 Brīvības iela 7, Barkava, Barkavas pag., Madonas nov., LV-4834
 Jolanta Anusāne
 Aiva Titova
 20047048

Kolektīva piederība

 1974
 Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

 
Kolektīvs izveidots 1974. gadā un nesen godam nosvinējis savu 40 gadu jubileju.
Vairāk kā 20 gadus „Klabdanča” vadītāja un dvēsele, kā arī kolektīva dibinātāja ir bijusi Irēna Upeniece. Kopā piedzīvoti vairāki Vispārējie latviešu Deju svētki Rīgā, dejots arī uz Nacionālās Operas un baleta teātra skatuves. No 1998. gada kolektīva vadību uzņemas Jolanta Anusāne. Jolanta ir enerģiska, īsta latviešu tautas deju fane, un šī enerģija ir pārgājusi arī Barkavas dejotājos.
Sākot katru jaunu deju sezonu, tiek iestudētas jaunas dejas, veidotas koncertprogrammas kopā ar folkloras kopu „Madava”, kurās blakus latviešu etnogrāfiskajai un skatuviskajai dejai ir arī daudz jaunrades. Dejotāji apgūst gan latviešu tautas etnogrāfiskās un skatuviskās dejas, gan iepazīst arī citu tautu raksturīgos deju soļus.
Ikdienā katrs darām savu darbu, bet vakaros sanākam kopā, lai vienotos kopīgā dejā. Neesam tiekušies pēc lieliem panākumiem, bet pēc godīgi padarīta darba gan! Tā par savu vaļasprieku saka dejotāji. Un viņu prieks par deju izskan arī devīzē „Ir vienalga- jauns vai vecs, ka tik dejā jautri lec!”
 
Piektdienās plkst. 19:00
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 
 
 Senioru
 Jauktie
 16