Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Balles deju klubs "Talsu tango"

Pamatinformācija

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Modernā deja >> sarīkojuma dejas
 Lielā iela 19/21, Talsi, Talsu nov., LV-3201
 Solveiga Maļecka
 29459423

Kolektīva piederība

 2010
 Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

 
Mēs katrs esam jutuši skaudīgu prieku, vērojot pārus daiļi dejojot. Vēlme apgūt šo mākslu ir daudziem, un talsiniekiem reāla iespēja radās, kad kluba dibinātājs un vadītājs Alfrēds Cipels nejauši sastapa Egonu Zaueru, kurš piekrita aicinājumam kļūt par senioru deju skolotāju. Līdz ar to nopietnu šķēršļu klubiņa tapšanai vairs nebija. Ideju atsaucīgi uzņēma Talsu Pensionāru biedrības priekšsēdētājs Antons Kivlenieks, un 2010. gada oktobrī pensionāru rudens ballē tika nolemts dibināt senioru deju klubu. Pirmā nodarbība notika jau 20. oktobrī, kad kopā pulcējās 10 dejošanas entuziastu.

No 2012. gada kluba prezidente ir Melita Valdemāre un balles deju skolotājas Solveigas Maļeckas vadībā darbojas gan seniori, gan gados jaunāki dejotāji. Dalībnieki līdz šim mācījušies dejot Vīnes valsi, lēno valsi, blūzu, Argentīnas tango un rumbu.
 
Kas ir balles dejas?
Balles dejas ir ļoti skaists veids kā atpūsties. Tas nav ne sports, ne skatuves māksla, ne fitness. Balles Deju galvenā sastāvdaļa ir improvizācija - Sieviete ļaujas un Vīrietis vada, rādot dejas pamata soļus vajadzīgajā ātrumā un virzienā, un figūras, kuru secība iepriekš nav paredzēta.
Nāciet! Gaidīsim gan pārus, gan atsevišķi kungus un dāmas, vai arī kopā ar brāli (māsu), dēlu (meitu) vai mazdēlu (mazmeitu). Nodarbībās ir iespēja veidot deju pārus. Iespējams, ka brīvajiem kungiem un dāmām tieši deju prasmju apguve būs pirmais solis dzīves drauga meklējumos.
Apgūsim balles dejas (Vīnes valsi, lēno valsi, blūzu, Argentīnas tango, rumbu, svingu, sambu, ča-ča-ča u.c.), balles etiķeti un apmeklēsim publiskos deju vakarus.
Pēc vasaras brīvdienām oktobrī tiekamies deju nodarbībās.
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 Senioru
 Jauktie
 20
 
Aktivitātes 2012.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 

Kolektīva ikgadējās aktivitātes

 
Aktivitātes 2013.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 

Kolektīva ikgadējās aktivitātes

 
Aktivitātes 2014.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2016.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
Aktivitātes 2017.gadā

Kolektīva aktivitātes

 

Video

Skaņas dati