Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Alūksnes Kultūras centra deju kopa "Jukums"

Pamatinformācija

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Tautas deju kolektīvs >> vidējās paaudzes
 Brūža iela 7, Alūksne, Alūksnes nov., LV-4301
 Agris Veismanis
 Agris Veismanis
 26433153

Kolektīva piederība

 1992
 Kultūras centra kolektīvs
 Alūksnes Kultūras centrs

Kolektīva raksturojums

 
Kur ir JUKUMS, tur ir smukums!!!
Precēto pāru deju kopa „JUKUMS” kopš dibināšanas ir gājusi savu ceļu. Vispirms apjausta galvenā cilvēciskā vērtība ģimene, definēta misija – dejos tikai precēti pāri, kas nav viegls uzstādījums un realizējot to, nācās krietni papūlēties. Arī uz jautājumiem, kāpēc mēs nākam dejot, ko mēs no tā gribam gūt un ko dot citiem, bija jāatbild katram pašam un kolektīvam kopumā. Un uz šādiem stingriem attiecību pamatiem tiek būvēts dejas mākslas tēls ar dvēseli, kur Jukuma gadījumā tas ir patiess, īsts, neatkārtojams! JUKUMA repertuārā ir oriģināldeju uzvedumi, kas tapuši ar VKKF un pašvaldības atbalstu, piedāvājam izglītojošu Ziemeļvidzemes tautas tērpu kolekcijas izrādi.
Sākot ar 1998.gadu, visos valsts Dziesmu un deju svētkos JUKUMS ir plūcis uzvaras laurus! 3 reizes esam bijuši valstī pirmie tautas tērpu konkursos (1998.,2003.,2008.) dejotāju grupā un 2 reizes ieguvuši 1.vietu D grupā deju fināla konkursos (2003., 2008.).
Mēs VISI - pats Jukums un mūsu tuvinieki, Tautas nams, pašvaldības un to iedzīvotāji, varam lepoties ar šiem sasniegumiem !
 
Jau kopš paša darbības sākuma "Jukums" ir īpašs ar to, ka šajā kolektīvā dejo tikai precēti pāri
 
Piedalījās starptautiskajā folkloras festivālā "Slovenskije kļuči", vairāki koncertprogrammas "Malēnieši smalki ļaudis"koncerti, piedalīšanās Viskrievijas Masļeņicā Pleskavā, Starptautiskajā Mistjukova vārdā nosauktajā Viskrievijas tautas mākslas konkursā II pakāpe, Vispārējie Latvijas 25. Dziesmu un 15. Deju svētki.
 
Pirmdien no 19:00-21:00
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 
 
 Vidējās paaudzes
 Jauktie
 60
 
Aktivitātes 2010.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
Aktivitātes 2011.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
 
Aktivitātes 2014.gadā

Kolektīva aktivitātes