Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Alūksnes Mākslas skola

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Kultūrizglītības iestādes >> Profesionālās ievirzes izglītības iestāde >> mākslas skola
 Ojāra Vācieša iela 2, Alūksne, Alūksnes nov., LV-4301
 Ojārs Vēliņš
 

Izglītības iestāžu reģistrs

 4475902237
 14.03.2014
 Alūksnes novada pašvaldība
 Pašvaldības
 Pašvaldības
 Ojāra Vācieša iela 2, Alūksne, Alūksnes nov., LV-4301
 Ojāra Vācieša iela 2, Alūksne, Alūksnes nov., LV-4301
 103

Apraksts

 1990
 
1990.gadā Ojārs un Anita Vēliņi , pateicoties Alūksnes rajona padomes Izglītības pārvaldes vadītāja Aleksandra Meirāna atbalstam izveido Alūksnes Mākslas un amatu skolu, kura savu mājvietu iegūst Alūksnes Jaunās pils telpās.
Alūksnes rajona padomes lēmums par skola dibināšanu stājas spēkā 1990. gada 20.septembrī.
 
Alūksnes Mākslas skolai tapt par visa Alūksnes novada kultūrizglītības centru, kas pieejams plašai sabiedrībai, izglītot to un veidot tās vērtīborientāciju, kas balstīta uz sava novada, Latvijas un Eiropas kultūrvēsturiskajām tradīcijām.
 
Nodrošināt pamatzināšanu un pamata prasmju apguvi un tās pieejamību kultūrizglītībā un mākslā Alūksnes novada sabiedrībai un visiem interesentiem (pirmsskolas, sākumskolas , pamatskolas, vidusskolas vecuma bērniem un jauniešiem, pieaugušajiem visa mūža garumā, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām) ar profesionālās ievirzes, interešu, tālākizglītības un mūžizglītības programmu realizāciju, izstāžu un radošo darbnīcu darbību, kursu vadīšanu, individuālo konsultāciju sniegšanu, pilsētas, novada , valsts un starptautisku radošu projektu organizēšanu un realizēšanu.
Pasākumi

Plānotie pasākumi

 
Infrastruktūra

Ēka

 Pašvaldības īpašums
 1794
 2682
 623.5
 
Alūksnes Mākslas skolas ēkas - Vecās pils, kas atrodas Ojāra Vācieša ielā 2, renovācija veikta laika periodā no 2004. - 2013. gadam

Alūksnes Mākslas skolai izmantošanā ir Vecās pils ledus pagrabs, kas pēc renovācijas kļuvis par keramikas un mazo formu tēlniecības izstāžu zāli.

Telpas kultūrizglītības iestādē

 
 
 
 
Konferences, semināri
Mākslas izstādes
Izstādes pārdošanas