Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Carnikavas tautas nams "Ozolaine"

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Kultūras centri >> Tautas nams
 Jūras iela 1A, Carnikava, Carnikavas nov., LV-2163
 Alīse Vorobeja
 

Padotība/piederība

 Pašvaldības struktūrvienība

Apraksts

 1933
 
Par tautas nama "Ozolaine” pirmsākumu tiek uzskatīts 1933.gada 28.oktobris, kad kādreizējā Ernsta fon Mengdena pārbūvētā muižas labības klēts tika iesvētīta par Carnikavas Labdarības biedrības namu. Kopš tā laika šī ēka vienmēr bijusi vieta, kur pulcēties aktīviem un sabiedriskiem novadniekiem.

Nama sienas pieskandinātas dziesmām, deju soļiem un citu mākslas novirzienu aktivitātēm, jo lielais un daudzveidīgais amatierkolektīvu skaits kā viena liela ģimene ik vakaru pulcējas omulīgajās tautas nama telpās. Savukārt brīvdienās ciemos tiek gaidīts ikviens novada iedzīvotājs vai viesis, lai atpūstos un uzzinātu ko jaunu.

Šobrīd tautas namā darbojas kā bibliotēka, tā dažādi mākslinieciskie kolektīvi: teātra studija "Nagla”, mākslas studijas "Auseklītis” un "Triepiens”, kori "Undīne” un "Vēja balss”, vokālā grupa "Jūras zaķi”, deju kolektīvi "Dālderītis”, "Abi divi”, "Arnika”, "Tacis” un "Gaujmalietes”, kā arī folkloras kopa "Cēlāji”, improvizācijas teātris "PLIT" un vokāli instrumentālā grupa "Piloti”.

Tautas nama „Ozolaine” kolektīvs organizē visdažādākos pasākumus – Valsts un gadskārtu svētkus, koncertus, teātra izrādes, kino seansus, mākslas izstādes u.c. Vasaras sezonā tiek organizēti dažādi pasākumi Carnikavas muižas parkā un Carnikavas novadpētniecības centrā - Ģimenes diena, Bērnu un jauniešu deju festivāls, Ielīgošana, Zvejnieksvētki un lielākie novada svētki - Nēģu svētki.

Tieši Carnikavā par tradīciju izveidojusies arī latviešu Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša ikgadējās literārās prēmijas pasniegšana kādam dzejoļu krājuma autoram, kas ik gadu notiek O.Vācieša dzimšanas dienā - 13.novembrī.
Darba laiks

Apmeklētājiem pieejamais darba laiks

 
 
Tautas nams "Ozolaine" darba dienās ir atvērts no plkst.08:00 līdz 22:00, šajā laika periodā notiek māksliniecisko kolektīvu un interešu pulciņu nodarbības.
Sestdienās un Svētdienās tautas nams ir atvērts, ja notiek pasākums.
Piedāvājums

Pakalpojumi

 
Infrastruktūra

ĒKAS

 
 
Tautas nama ēka renovēta, siltināta 2004.gadā.

Ēkas: papildu informācija

 

Telpas KC

 2
 1
 1

Zāles

 
 
 
Teātra izrādes
Kora mūzikas koncerti
Kamermūzikas koncerti
Deju vakari
Konferences, semināri
Kino seansi
Mākslas izstādes
Aktivitātes 2013.gadā

Plānoto pasākumu saraksts

 
Aktivitātes 2015.gadā

Pasākumu saraksts

 
Atzinības

Iegūtās atzinības

 
Darbība

Darbība pārskata periodā iestādē

 
 135
 12
 123
 33690
 1079
 32611
 

Darbība pārskata periodā izbraukumos

 61
 
Kolektīvi
Informācijas tehnoloģijas

Informācijas tehnoloģiju aprīkojums

 
 
Tehniskais aprīkojums un IT

Informācijas tehnoloģiju aprīkojums

 
 1