Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Beļavas tautas nams

Pamatinformācija

Kontaktinformācija

 
Kultūras centri >> Tautas nams
 Vienības iela 3, Beļava, Beļavas pag., Gulbenes nov., LV-4409
 Sarmīte Viduce
 

Padotība/piederība

 Pašvaldības struktūrvienība

Apraksts

 1965
 
1964. gadā, zirgu stallim tika piebūvēta klāt deju zāle. Beļavas iedzīvotāji brīvprātīgi saviem spēkiem cēla tautas namu. Beļavas tautas nams tika nodots ekspluatācijā 1965. gadā un darbojas kā kultūras iestāde līdz pat šodienai.
 
Kultūras vērtību radīšana, izplatīšana un saglabāšana. Atbalstīt amatiermāklas kolektīvu darbību un nodot tautas mākslas zināšanas nākamajām paaudzēm. Organizēt valsts svētku, kultūrvēsturisko un tradicionālo svētku norises. Nodrošināt kvalitatīvu kultūrizglītojošu un izklaides pasākumu programmu, atbilstoši visu paaudžu un sociālo grupu iedzīvotāju interesēm.
 
Beļavas tautas nams nodrošina tradicionālo svētku norisi, kultūras, mākslas saglabāšanu un pilnveidi. Rūpējas par amatiermākslas kvalitatīvu un saturisku darbu, kā arī piedalīšanos novada/reģiona rīkotajās skatēs un vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētkos.
Darba laiks

Apmeklētājiem pieejamais darba laiks

 
 
Darba laiks var mainīties, atkarībā no kultūras pasākumu norises laika un dienas. Pēc pasākumiem, pirmdienās, kultūras iestāde ir slēgta. Ja nepieciešama vadītājas klātbūtne vakaros, amatierkolektīvu mēģinājumos, tad nākamās dienas darba grafiks var mainīties.
Piedāvājums

Pakalpojumi

 
 
Sadarbība

Partneri

 K.Valdemāra pamatskola ;  K.Valdemāra pirmskolas un sākumskolas iestāde ;  Ozolkalna kultūras un atpūtas centrs "Zīļuks" ;  Gulbenes Mūzikas skola ;  Beļavas pagasta bibliotēka<