Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Cinamon Alfa

Pamatinformācija

Par uzņēmumu

 
Kinoteātri >> Kinoteātris
 Cinamon Alfa
 Brīvības gatve 372 (Tirdzniecības parks ALFA, B ieeja)
 67071770
 
Cinamon kinoteātrī Rīgā ir 8 kino zāles ar kopējo vietu skaitu 1360 skatītājiem. Kinoteātris ik nedēļu saviem apmeklētājiem nodrošina 12 līdz 16 jaunākās filmas, baletu, operu tiešraides un citu pasākumu translācijas vai ierakstus. Mēs piedāvājam vairāk nekā tikai filmu skatīšanos, sniedzot dažādas papildus izklaides iespējas - neazartspēļu spēļu iekārtas bērniem un pieaugušajiem.

Kinoteātrī Cinamon Digitālo kino nodrošina "Barco" projektori ar "Dolby 3D" sistēmu. Arī kinozāļu dizains ir veidots tā, lai skatītājam sniegtu maksimālu komfortu vizuālo un skaņas efektu baudīšanā, ko nodrošina jaunākās tehnoloģijas.

Mūsu prioritāte ir apmierināti un laimīgi apmeklētāji, jeb kā mēs viņus saucam – savējie. Tāpēc savējiem Cinamon piedāvā dalību lojalitātes programmā, kas viņiem ne tikai sniedz tūlītēju ieguvumu – atlaides un citus bonusus, bet arī tālāk turpina atalgot par viņu lojalitāti.

Cinamon pieder Igaunijas uzņēmumam Cinamon Holding, kura sastāvā ir Cinamon Baltijas kinoteātru tīkls. Cinamon Holding kinoteātri darbojas arī Igaunijā - Tartu, kā arī Lietuvā - Kauņā.
 2008
 40003884149
 SIA
Darbība

Ziņas par darbību

 8
 4
 1355
 349124

Video

Skaņas dati