Lūdzu uzgaidiet!
Darbības nav pieejamas, jo objektam nav norādītas koordinātas
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Alvils Elksnis

Pamatinformācija

Informācija

 
Amatu prasmes >> Pārtikas ražošana, virtuve >> dzērieni
Amatu prasmes >> Amati
 Alvils Elksnis
 Tehnikas iela 12, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
 
Alvila Elkšņa aveņu vīns izgatavots zemnieku saimniecībā Smilškalni, Kuldīgas novadā, no pašaudzētām ogām pielietojot dabīgo raudzēšanas procesu. Vīndaris jau kopš 1997.gada sācis nodarboties ar krūmogulāju, aveņu, kazeņu, upeņu audzēšanu. Šobrīd ogu dārzi saimniecībā ierīkoti 5,7 ha platībā. Baudot šo izcilo deserta vīnu, kas darināts pēc 1890. gadā datētas receptes, jūs izgaršosiet krāšņu Kurzemes vasaras ogu buķeti ar sulīgu un izteiksmīgu vietējo aveņu aromātu, kas ļaus secināt, ka vīna oga var būt ne tikai vīnoga. Kuldīgā ar iepriekšēju pasūtījumu Kuldīgas vīnus var degustēt senās Kuldīgas pils pamatstāva velvētajā telpā, kur hercoga Jēkaba laikos bija pārtikas un vīna pagrabs. ZS Smilškalni ir augļkopības uzņēmums Kuldīgas novadā, Kurmāles pagastā, izveidots 1997. gadā.

Saimniecībā 8 ha platībā tiek audzētas avenes, kazenes, upenes, smiltsērkšķi. Šo pavasari Smilškalnu dārzus papildinās ķiršu stādījumi.

Svaigu ogu produkcijai līdzās, kā blakusprodukts ir mājas vīni, kas darināti no saimniecības dārzos ievāktajām ogām. Jau daudzu iecienīti ir mūsu aveņu, upeņu deserta vīni, smiltsērkšķu pussausais vīns. Ziemā - aveņu karstvīns. Šogad pirmo reiz piedāvājumā ir arī Smiltsērkšķu dzirkstošais pussausais vīns.
Vīna degustācijās mūsu piedāvātais vīna sortiments ir plašāks.
 26796182